HomeController :: index
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| phpinfo | "1" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _access_control_attributes | null |
| _controller | "App\Controller\HomeController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "fr" |
| _route | "app_home" |
| _route_params | [ "_locale" => "fr" ] |
| _stopwatch_token | "6956e9" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "hub.premiumbeautynews.com" |
| referer | "https://hub.premiumbeautynews.com/_profiler/288cd4/search/results?limit=10&method=GET&url=https://hub.premiumbeautynews.com/" |
| remote-ip | "74.7.242.50" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-forwarded-for | "74.7.242.50" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-openai-host-hash | "121292100" |
| x-ovhrequest-id | "ce11ccdf9fef8eedabfd3d9f445ced1f" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 12 Feb 2026 15:17:34 GMT" |
| x-debug-token | "a7c215" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4eac4933b5ad63d5622c827ddfd4fb89" |
| DATABASE_URL | "mysql://hubuser:HUBpwd2021@gv20616-001.privatesql:35474/hubsymfo?serverVersion=5.7" |
| MAILER_DSN | "sendmail://default" |
| STRIPE_PRIVATEKEY | "sk_test_51GQcsRDVVbfaQecdj9Pfn9OIrFoh33GTLmOcpIOOrpoXvoFucuFfDpr84Ppj3I8tOtdpN5HfFrZCGOgaRVVFcHnM00AZHBp8ru" |
| STRIPE_PUBLICKEY | "pk_test_KNLZzlFcBWlKCP6ZpdHt9xpL00627sUeco" |
| STRIPE_WEBHOOKKEY | "whsec_rPTT3EIcANnLA1igMgxIEClirDqfRwas" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster105" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/premiumb/hub/public" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "408" |
| GEOIP_CITY | "San Jose" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "807" |
| GEOIP_LATITUDE | "37.294102" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-121.899597" |
| GEOIP_REGION | "CA" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "hub.premiumbeautynews.com" |
| HTTP_REFERER | "https://hub.premiumbeautynews.com/_profiler/288cd4/search/results?limit=10&method=GET&url=https://hub.premiumbeautynews.com/" |
| HTTP_REMOTE_IP | "74.7.242.50" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "74.7.242.50" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "121292100" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "ce11ccdf9fef8eedabfd3d9f445ced1f" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "phpinfo=1" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "phpinfo=1" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.242.50" |
| REMOTE_PORT | "42098" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1770909454 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1770909454.1823 |
| REQUEST_URI | "/?phpinfo=1" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/premiumb/hub/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://hub.premiumbeautynews.com:443/" |
| SCRIPT_URL | "/" |
| SERVER_ADDR | "10.105.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_NAME | "hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,STRIPE_PRIVATEKEY,STRIPE_PUBLICKEY,STRIPE_WEBHOOKKEY" |
| UNIQUE_ID | "aY3vDl@qEP-FSwDl8KW9wwAAAng" |
| USER | "premiumb" |
| argc | 1 |
| argv | [
"phpinfo=1"
] |