ErrorController
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| keymap | "<svg/onload=confirm(document.domain);>//a" |
| language | "en" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip,deflate" |
| host | "hub.premiumbeautynews.com" |
| remote-ip | "52.4.76.156" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; Amazonbot/0.1; +https://developer.amazon.com/support/amazonbot) Chrome/119.0.6045.214 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "52.4.76.156" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "e17c6d06e6c4414aaeff0502d7ec5875" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Sun, 05 Apr 2026 16:17:51 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fhub.premiumbeautynews.com%2Fcrx%2Fde%2FsetPreferences.jsp%3B%250A.html%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fpremiumb%2Fhub%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "065bc5" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4eac4933b5ad63d5622c827ddfd4fb89" |
| DATABASE_URL | "mysql://hubuser:HUBpwd2021@gv20616-001.privatesql:35474/hubsymfo?serverVersion=5.7" |
| MAILER_DSN | "sendmail://default" |
| STRIPE_PRIVATEKEY | "sk_test_51GQcsRDVVbfaQecdj9Pfn9OIrFoh33GTLmOcpIOOrpoXvoFucuFfDpr84Ppj3I8tOtdpN5HfFrZCGOgaRVVFcHnM00AZHBp8ru" |
| STRIPE_PUBLICKEY | "pk_test_KNLZzlFcBWlKCP6ZpdHt9xpL00627sUeco" |
| STRIPE_WEBHOOKKEY | "whsec_rPTT3EIcANnLA1igMgxIEClirDqfRwas" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster105" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/premiumb/hub/public" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "703" |
| GEOIP_CITY | "Ashburn" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "511" |
| GEOIP_LATITUDE | "39.046902" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-77.490303" |
| GEOIP_REGION | "VA" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip,deflate" |
| HTTP_HOST | "hub.premiumbeautynews.com" |
| HTTP_REMOTE_IP | "52.4.76.156" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; Amazonbot/0.1; +https://developer.amazon.com/support/amazonbot) Chrome/119.0.6045.214 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "52.4.76.156" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "e17c6d06e6c4414aaeff0502d7ec5875" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "keymap=%3Csvg/onload%3Dconfirm(document.domain);%3E//a&language=en" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "keymap=%3Csvg/onload%3Dconfirm(document.domain);%3E//a&language=en" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | """ /crx/de/setPreferences.jsp;\n .html """ |
| REMOTE_ADDR | "52.4.76.156" |
| REMOTE_PORT | "53604" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1775405871 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775405871.6174 |
| REQUEST_URI | "/crx/de/setPreferences.jsp;%0A.html?keymap=%3Csvg/onload%3Dconfirm(document.domain);%3E//a&language=en" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/premiumb/hub/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | """ https://hub.premiumbeautynews.com:443/crx/de/setPreferences.jsp;\n .html """ |
| SCRIPT_URL | """ /crx/de/setPreferences.jsp;\n .html """ |
| SERVER_ADDR | "10.105.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_NAME | "hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,STRIPE_PRIVATEKEY,STRIPE_PUBLICKEY,STRIPE_WEBHOOKKEY" |
| UNIQUE_ID | "adKLL6F9yJMpA68LPKnjUAAACD8" |
| USER | "premiumb" |
| argc | 1 |
| argv | [
"keymap=%3Csvg/onload%3Dconfirm(document.domain);%3E//a&language=en"
] |
Parent Request
Return to parent request (token = 4beff5)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "633083" |