ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "application/json" |
| accept-encoding | "gzip" |
| content-length | "75" |
| content-type | "application/json" |
| host | "hub.premiumbeautynews.com" |
| remote-ip | "167.71.175.236" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (l9scan/2.0.6313e23333e2638313e2331323; +https://leakix.net)" |
| x-forwarded-for | "167.71.175.236" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "c89d91770456573d0a124f055b0b0422" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Pretty
{
"query": "query IntrospectionQuery{__schema{queryType{name} types{name}}}"
}
Raw
{"query":"query IntrospectionQuery{__schema{queryType{name} types{name}}}"}
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "application/json" |
| date | "Fri, 14 Nov 2025 22:17:14 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Fhub.premiumbeautynews.com%2Fapi%2Fgraphql%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fpremiumb%2Fhub%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "2b223c" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4eac4933b5ad63d5622c827ddfd4fb89" |
| DATABASE_URL | "mysql://hubuser:HUBpwd2021@gv20616-001.privatesql:35474/hubsymfo?serverVersion=5.7" |
| MAILER_DSN | "sendmail://default" |
| STRIPE_PRIVATEKEY | "sk_test_51GQcsRDVVbfaQecdj9Pfn9OIrFoh33GTLmOcpIOOrpoXvoFucuFfDpr84Ppj3I8tOtdpN5HfFrZCGOgaRVVFcHnM00AZHBp8ru" |
| STRIPE_PUBLICKEY | "pk_test_KNLZzlFcBWlKCP6ZpdHt9xpL00627sUeco" |
| STRIPE_WEBHOOKKEY | "whsec_rPTT3EIcANnLA1igMgxIEClirDqfRwas" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster105" |
| CONTENT_LENGTH | "75" |
| CONTENT_TYPE | "application/json" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/premiumb/hub/public" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "973" |
| GEOIP_CITY | "Clifton" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "501" |
| GEOIP_LATITUDE | "40.836399" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-74.140297" |
| GEOIP_REGION | "NJ" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "application/json" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_HOST | "hub.premiumbeautynews.com" |
| HTTP_REMOTE_IP | "167.71.175.236" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (l9scan/2.0.6313e23333e2638313e2331323; +https://leakix.net)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "167.71.175.236" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "c89d91770456573d0a124f055b0b0422" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/api/graphql" |
| REMOTE_ADDR | "167.71.175.236" |
| REMOTE_PORT | "28414" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1763158634 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1763158634.2295 |
| REQUEST_URI | "/api/graphql" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/premiumb/hub/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://hub.premiumbeautynews.com:443/api/graphql" |
| SCRIPT_URL | "/api/graphql" |
| SERVER_ADDR | "10.105.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_NAME | "hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,STRIPE_PRIVATEKEY,STRIPE_PUBLICKEY,STRIPE_WEBHOOKKEY" |
| UNIQUE_ID | "aReqasVWND9Ycchp70ULDAAAARQ" |
| USER | "premiumb" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
Parent Request
Return to parent request (token = 64a7db)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "08e392" |