n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "302769" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "identity" |
| accept-language | "en-US" |
| cache-control | "no-cache" |
| host | "hub.premiumbeautynews.com" |
| referer | "http://hub.premiumbeautynews.com:80/favicon.ico" |
| remote-ip | "2a00:f2a0:0:f451:266e:96ff:fe12:5804" |
| user-agent | "Go-http-client/1.1" |
| x-forwarded-for | "2a00:f2a0:0:f451:266e:96ff:fe12:5804" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "8a3c8775e876d05abe6b85cd7f908ca3" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 18 Feb 2025 21:54:47 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fhub.premiumbeautynews.com%2Ffavicon.ico%22%20%28from%20%22http%3A%2F%2Fhub.premiumbeautynews.com%3A80%2Ffavicon.ico%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fpremiumb%2Fhub%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "a33dc7" |
| x-debug-token-link | "https://hub.premiumbeautynews.com/_profiler/9f5b62" |
| x-previous-debug-token | "9f5b62" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "4eac4933b5ad63d5622c827ddfd4fb89" |
| DATABASE_URL | "mysql://hubuser:HUBpwd2021@gv20616-001.privatesql:35474/hubsymfo?serverVersion=5.7" |
| MAILER_DSN | "sendmail://default" |
| STRIPE_PRIVATEKEY | "sk_test_51GQcsRDVVbfaQecdj9Pfn9OIrFoh33GTLmOcpIOOrpoXvoFucuFfDpr84Ppj3I8tOtdpN5HfFrZCGOgaRVVFcHnM00AZHBp8ru" |
| STRIPE_PUBLICKEY | "pk_test_KNLZzlFcBWlKCP6ZpdHt9xpL00627sUeco" |
| STRIPE_WEBHOOKKEY | "whsec_rPTT3EIcANnLA1igMgxIEClirDqfRwas" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster005" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/premiumb/hub/public" |
| ENVIRONMENT | "production" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "identity" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US" |
| HTTP_CACHE_CONTROL | "no-cache" |
| HTTP_HOST | "hub.premiumbeautynews.com" |
| HTTP_REFERER | "http://hub.premiumbeautynews.com:80/favicon.ico" |
| HTTP_REMOTE_IP | "2a00:f2a0:0:f451:266e:96ff:fe12:5804" |
| HTTP_USER_AGENT | "Go-http-client/1.1" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "2a00:f2a0:0:f451:266e:96ff:fe12:5804" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "8a3c8775e876d05abe6b85cd7f908ca3" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/favicon.ico" |
| REMOTE_ADDR | "2a00:f2a0:0:f451:266e:96ff:fe12:5804" |
| REMOTE_PORT | "65508" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1739915687 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1739915687.7515 |
| REQUEST_URI | "/favicon.ico" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/premiumb/hub/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://hub.premiumbeautynews.com:443/favicon.ico" |
| SCRIPT_URL | "/favicon.ico" |
| SERVER_ADDR | "10.5.40.123" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_NAME | "hub.premiumbeautynews.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MAILER_DSN,DATABASE_URL,STRIPE_PRIVATEKEY,STRIPE_PUBLICKEY,STRIPE_WEBHOOKKEY" |
| UNIQUE_ID | "Z7UBp097otDEf8kFacXLSAAAA1o" |
| USER | "premiumb" |
| argc | 0 |
| argv | [] |